LAJME

I humbi kuleta sapo erdhi në Kosovë, nuk do të besoni se çka i ndodhi »

0

04:10 am | Në korrespodenturën tonë në Viti, ishte mërgimtari S.Salihu nga fshati Smirë e Vitisë me vendbanim në Gjenevë të Zvicrrës i cili ka ardhur për pushime në vendlindje i cili u shprehë se kishte…

Oct 12 2016 / Comments Off on I humbi kuleta sapo erdhi në Kosovë, nuk do të besoni se çka i ndodhi / Read More »
KRONIKE

I humbi kuleta sapo erdhi në Kosovë, nuk do të besoni se çka i ndodhi »

0

04:10 am | Në korrespodenturën tonë në Viti, ishte mërgimtari S.Salihu nga fshati Smirë e Vitisë me vendbanim në Gjenevë të Zvicrrës…

Oct 12 2016 / Comments Off on I humbi kuleta sapo erdhi në Kosovë, nuk do të besoni se çka i ndodhi / Read More »

“43-vjeçarja është bishë në krevat, por më çmend me veprimet e saj” »

0

01:26 am | Një djalë 22-­vjeçar i cili është dashuruar me një grua 43-­vjeçare. Kjo e fundit është e lidhur njëkohësisht me…

Oct 12 2016 / Comments Off on “43-vjeçarja është bishë në krevat, por më çmend me veprimet e saj” / Read More »

Letra prekëse e vajzës që vuan nga një sëmundje e rëndë e zemrës »

0

01:14 am | “Më mungon jeta ime. Nuk mund të jetoj dot me këtë vuajtje në zemër. Edhe zemra po e humbet…

Oct 12 2016 / Comments Off on Letra prekëse e vajzës që vuan nga një sëmundje e rëndë e zemrës / Read More »

Aksident tragjik në Itali, vdes nëna shqiptare »

0

01:26 am | Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali ku një grua shqiptare ka vdekur në vend, pasi makina që…

Oct 11 2016 / Comments Off on Aksident tragjik në Itali, vdes nëna shqiptare / Read More »

SHOW BIZ

 • learta1

  Shiko cfarë veture luksoze i blen Shyhretja rejës…!!

  Read More

 • 0

  Shikojeni se çfarë atmosfere bëjnë Motrat Mustafa nëpër dasma..!!

  Read More

 • 0

  “Ndërron” jetë mësuesi i Stupcave (Foto)

  Read More

 • 0

  Ky është Hasani,babai i Medes (Foto)

  Read More

 • 0

  Ja si shkrihet Safetja për burrin (Foto)

  Read More

 • 0

  Shyhrete Behluli tregon se ku do të shkojnë paratë që i hodhën në dasmën e djalit të saj..!!

  Read More

 • 0

  Nuk do ta besoni se çka thotë Shyhrete Behluli për vjehrrën e saj..!!

  Read More

 • 0

  Incident: Vali Corleone ndërpret në mes emisionin, për të shkuar në…!

  Read More

 • 0

  Nuk do ta besoni si kush duket Leonora Jakupi në këtë fotografi

  Read More

 • 0

  Shiko cfarë Zëri mahnitës ka Vajza e Safete Mustafës!!

  Read More

 • 0

  A ju kujtohet Shaqir Cervadiku? Ja si duket sot…(Foto)

  Read More

 • 0

  Nuk do ta besoni sa vjet i ka Safete Mustafa..!!

  Read More

 • 0

  Shyhretja flet për të gjitha pas dasmës: Ja çka bëri Shkurta dhe ja se ku do i dërgoj paratë..

  Read More

 • 0

  E Pabesueshme! Shkurta dhe Shyhretja nuk janë prishur por…

  Read More

Shiko cfarë veture luksoze i blen Shyhretja rejës…!! »

05:52 pm | Çifti Learta dhe Kushtrimi, ende gjenden në muajin e mjaltit. Këto ditë ata kanë shkuar drejtë qytetit të Gjermanisë, Düsseldorf. Gjatë qëndrimit në shtetin gjermanë, Learta, reja e Shyhretës ka postuar një foto nga salloni i automobilave, ku shihet Kushtrimi, bashkëshorti i saj pranë një veture të tipit të ri Audi, përcjellë Magazina.al. Ndoshta çifti…

Oct 12 2016 / Comments Off on Shiko cfarë veture luksoze i blen Shyhretja rejës…!! / Read More »
learta1

Futbolli Kosovar në Zi… Vdes papritur…. »

01:33 am | Futbolli kosovar sot është në zi. Kjo pasi ka ndërruar jetë ish-futbollisti kosovar, Ferki Rashica. Me këtë rast, Federata e Futbollit të Kosovës e ka dërguar një telegram ngushëllimi. “E nderuara familje e Ferki Rashicës! Lajmi për vdekjen e hershme dhe të papritur të Ferki Rashicës, na ka pikëlluar të gjithëve, ndaj me lejoni që…

Oct 12 2016 / Comments Off on Futbolli Kosovar në Zi… Vdes papritur…. / Read More »
image5

Kujdes, nëse ju thërret ky numër në viber, mos e hap assesi »

02:10 am | Përdoruesit e aplikacionit “Viber” janë duke u ankuar se po marrin telefonata nga numri +266696687, numër ky pa emër-Anonim. Fillimisht u besua se shifra +2 vije nga thirrjet që bëhet nga Australia, mirëpo, mos u mashtroni. Nëse ju lajmëroheni në këtë telefonatë, ekziston mundësia që këta persona që e kanë krijuar këtë numër, mund t’ua…

Oct 11 2016 / Comments Off on Kujdes, nëse ju thërret ky numër në viber, mos e hap assesi / Read More »
0

I humbi kuleta sapo erdhi në Kosovë, nuk do të besoni se çka i ndodhi »

04:10 am | Në korrespodenturën tonë në Viti, ishte mërgimtari S.Salihu nga fshati Smirë e Vitisë me vendbanim në Gjenevë të Zvicrrës i cili ka ardhur për pushime në vendlindje i cili u shprehë se kishte shumë dëshirë që përmes “Bota sot”, të shprehë falënderimin publik, për gjestin e një qytetari sa njerzor po aq edhe human. Fjalën…

Oct 12 2016 / Comments Off on I humbi kuleta sapo erdhi në Kosovë, nuk do të besoni se çka i ndodhi / Read More »
0

TECH

0

Kujdes, nëse ju thërret ky numër në viber, mos e hap assesi »

02:10 am | Përdoruesit e aplikacionit “Viber” janë duke u ankuar se po marrin telefonata nga numri +266696687, numër ky pa emër-Anonim. Fillimisht u besua se shifra +2 vije nga thirrjet që bëhet…

Oct 11 2016 / Comments Off on Kujdes, nëse ju thërret ky numër në viber, mos e hap assesi / Read More »

Nuk do ta besoni nga çka do përbëhet xhami i iPhone 8 »

0

02:09 am | Teksa iPhone i ardhshëm i Apple pritet të bëhet publik në shtator të vitit të ardhshëm, zërat rreth tij për dizajnin, materialin…

Oct 11 2016 / Comments Off on Nuk do ta besoni nga çka do përbëhet xhami i iPhone 8 / Read More »

Mendoni 2 herë para se të bleni iPhone 7, ja arsyeja! »

0

03:26 am | Kompania gjigante e teknologjisë ‘Apple’ para disa javësh ka lansuar edicionin e ri të telefonit, iPhone 7. Edhe pse lajmi ishte mirëpritur…

Oct 2 2016 / Comments Off on Mendoni 2 herë para se të bleni iPhone 7, ja arsyeja! / Read More »
Kurrë mos e leni telefonin në mbushës gjatë natës, Ja pse… » Kjo është arsyeja pse nuk duhet të bleni iPhone 7 me ngjyrë të zezë » Befason NASA: E papritura që është zbuluar në hapësirë!! » Ja pse meshkujt nuk duhet t’i mbajnë celularët në xhep » Nuk do ta besoni..Ja cila është shpejtësia e iPhone 7 »

LIFE

Largoni guret në veshkë vetëm me gjysmë gote të kësaj pije »

22

02:10 am | Gurët në veshkë janë ndër problemet më me dhimbje mjekësore me të cilat mund të ballafaqohesh. Dhimbja e shkaktuar nga këta gurë…

Oct 12 2016 / Comments Off on Largoni guret në veshkë vetëm me gjysmë gote të kësaj pije / Read More »

KUJDES! Mos e pastroni pulën para se ta përgatisni »

0

01:37 am | Agjencia britanike për shëndetin ka bërë një hulumtim që lidhjet me përpunimin dhe pjekjen apo përgatitjen e mishit të pulës. Përfundimi ishte…

Oct 12 2016 / Comments Off on KUJDES! Mos e pastroni pulën para se ta përgatisni / Read More »
Ja pse duhet të hani nga një vezë çdo ditë » Askush nuk jua ka thënë se me qepë mund të bëni këto gjëra të çuditshme » JA ÇFARË DUHANI PINI: Arsenik dhe helm për minj fusin në cigare! (Foto) » Lëngu magjik më i mirë se ilaçet » Kombinimi mrekullibërës i mjaltës dhe kanellës »
parasetamol-da-astim-tehlikesi-6607215

Përdorni paracetamol? Këtë gjë duhet ta dini gjithësesi »

05:56 pm | Është e vërtetë që paracetamoli është qetësues efektiv i dhimbjeve në shumë raste, por mjekët britanez kanë treguar se këto pilula mund të jenë të rrezikshme për shëndetin. Madje, përveç…

Oct 12 2016 / Comments Off on Përdorni paracetamol? Këtë gjë duhet ta dini gjithësesi / Read More »

SPORT